تبلیغات
شکوفه های سفید

شکوفه های سفید
وب لژیون همسفر ندا کوچکی 
پیوندهای روزانه

به نام قدرت مطلق الله

روز یکشنبه تاریخ:94/10/27 لژیون شکوفه های سفید با حضور 14 همسفر و استادی همسفر ندا با دستور جلسه قسمت دوم وادی پنجم آغاز به کار نمود:

                                                Image result for ‫عکس راه رفتن در جاده‬‎

کنگره فرمانروایی شهر وجودی را به مسافران و همسفران بر میگرداند انسانی خود دار است که اگر گفت این حرف را نمی زنم ، نزند در غیر این صورت تحت فرمان نفس اماره است.ما در تمام این پله ها می خواهیم قدرت تشخیصمان را بالا ببریم و به عمل سالم برسیم.طبیعت مادر ماست از یک زمین شور یک میوه شیرین به بار می آید اما ما انسانها با وجود خدمتهایی که برایمان می شود چه محصولی داشته ایم باید یاد بگیریم از ساده ترین چیزها بیشترین بهره وری را داشته باشیم.قناعت به زمان و برنامه ریزی احتیاج دارد.

    

همسفران در مورد قسمت دوم وادی پنجم مشارکت نمودند:

همسفر اکرم:برای بیرون آمدن از اضطراب ، نگرانی ،پریشانی پله هایی را باید طی کنیم که اولین پله برگشت از ضد ازشها می باشد که یکی از این ضد ارزشها همان اعتیاد است کسانیکه اعتیاد پیدا کردند یک مرتبه اعتیاد پیدا نکردند که بخواهند یک مرتبه آنرا کنار بگذارند و باید بصورت پله ای به عقب برگردند.

همسفر فاطمه :انسان اگر کمی تفکر کند متوجه می شود چه عملی ارزشمند است و چه عملی ضد ارزش برای مثال دروغ گفتن ،دزدی کردن از جمله ضد ارزشهایی است که در همه جوامع شناخته شده اند.

همسفر ندا:اولین پله برای تبدیل انسان بی تعادل برگشت از ضد ارزشهاست که قبل از بازگشت باید ضد ارزشهایمان را شناسایی کنیم چون خیلی وقتها ما ضدارزشهایی را انجام می دهیم که خودمان آنها را ضد ارزش نمی دانیم.هیچ ضد ارزشی اتفاق نمی افتد مگر اینکه لباسی از تقوا به آن بپوشانیم.

همسفر مریم:گاهی ما نمی دانیم کاری که می خواهیم انجام بدهیم ارزش است یا ضد ارزش شک داریم بهتر است انجام ندهیم و خود داری کنیم.

همسفر سهیلا :هر کس به طریقی می خواهد از دو دلی در بیاید آقای مهندس می گویند باید تحقیق کنی اگر باز دودل بودید خودداری کنید از انجام آن کار.

همسفر ندا: کنگره فرمانروایی شهر وجودی را به مسافران و همسفران بر میگرداند انسانی خود دار است که اگر گفت این حرف را نمی زنم ، نزند در غیر این صورت تحت فرمان نفس اماره هستم.ما در تمام این پله ها می خواهیم قدرت تشخیصمان را بالا ببریم و به عمل سالم برسیم.

همسفرهاجر:طبیعت مادر ماست از یک زمین شور یک میوه شیرین به بار می آید اما ما انسانها با وجود خدمتهایی که برایمان می شود چه محصولی داشته ایم باید یاد بگیریم از ساده ترین چیزها بیشترین بهره وری را داشته باشیم.قناعت به زمان و برنامه ریزی احتیاج دارد.

همسفراعظم:قناعت ثروتی است که هیچ وقت تمام نمی شود.

همسفر نرگس:در کنگره یاد گرفتم تا امروز تحمل می کردم باید زمان بدهم و صبر کنم .

همسفرزهرا:باید سوپاپ را کشید اگر مسائل را در خود جمع کنیم مثل آتش فشان فوران خواهیم کرد.

همسفر اکرم:اداره ی آگاهی کارش تجسس است و اداره ی دادگستری و قاضی کارش صدور حکم است .ما به راحتی در مورد دیگران تجسس می کنیم و حکم صادر میکنیم و در موردشان با دیگران غیبت می کنیم و لباس خوب هم تنش میکنیم که از روی دلسوزی است اگر برنامه ریزی در زندگی داشته باشیم و برای خود کار ایجاد کنیم وقت نداریم که به تجسس بپردازیم.

همسفر وجیهه:در هر مجلسی اگر دقت کنیم هر چند دقیقه یک بار در مورد یک نفر در حال قضاوت و غیبت هستیم همان که می گویند حرفت را کجا شنیدی همان جایی که حرف دیگران هست .

همسفر هاجر:باید در زندگی پس اندازداشته باشیم از کم شروع کنیم چون ما از فردای خود خبر نداریم .همسفران با خرید طلا می توانند پس انداز کنند.

با تشکر از مشارکت دوستان جلسه با دعای خانم مریم پایان یافت.

دستور جلسه هفته آینده : سی دی (لنگر کشتی را بکشید)

نویسنده:همسفر ندا

 


[ دوشنبه 28 دی 1394 ] [ 09:55 ق.ظ ] [ همسفر ندا کوچکی ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ


یاد الله در هر جا ،یاد خود از قطره به اقیانوس است .
در اندیشه ایم که زمان را به مهار خود در آوریم زیرا ما کتابی زنده هستیم که هر لحظه یک ورق آن با دقت و ظرافت خاصی حک می شود پس باید کاری بشود که به گذشته رجوع ننماییم. صفحه ها همه تمیز و پررنگ نوشته بشود و این همان قالبی است از بیداری نیروهای خفته ی بدن ، درخت صاف نمودار است و شکوفه های سفید نوید رهایی و پایان اسارت از آنچه نمی دانستیم.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب