تبلیغات
شکوفه های سفید

شکوفه های سفید
وب لژیون همسفر ندا کوچکی 
پیوندهای روزانه

به نام قدرت مطلق الله

امروز یکشنبه مورخ 94/12/2 لژیون شکوفه های سفید با دستور جلسه سی دی ( اهمیت خواب شب ) با دبیری همسفر وجیهه و استادی همسفر ندا راس ساعت 16:45 دقیقه آغاز به کار کرد.
نتیجه تصویری برای عکس خواب شب

همسفران پیرامون دستور جلسه مشارکت نمودند:

همسفر زهره : آقای امین در این سی دی می فرمایند: کلید بهم ریختگی خواب در خشم است . خواب موجب شارژ شدن انسان می شود و انرژی که در طول روز از دست داده ایم را در خواب مجددا به دست می آوریم در غیر این صورت شخص در طول روز تعادل ندارد و نمی تواند از تواناییهایش استفاده کند.برای اینکه یک شخص بتواند در شب بخوابد باید امواج و فرکانسهای مغزیش پایین بیاید و ذهنش آرام باشد.شخص از هستی و کائنات انرژی خود را کسب می کند مانند سوخت گیری ماشین است .وقتی شخص وارد پروسه درمان می شود باید همان مسیری را که طی کرده برگردد و با آنها روبرو شود با تمام خشمها و عصبانیتها وتمام گره ها را یکی یکی باز کنیم .برای حل مشکل بی خوابی باید دل صاف شود و مسئولیت کارهایمان را بپذیریم و دیگران را ببخشیم.

همسفرسارا: انسان زمانی که شروع به حرکت می کند و تزکیه را از خود شروع می کند ذهنش آرام می شود .آقای امین می گویند: من زمانی که کارهای مفیدی انجام می دهم ذهنم آرام می شود و حالم خوب میشود اما زمانی که کارهای عقب افتاده داشتم ولی خودم را درگیر کارهای جدید می کردم شب از خستگی خوابم نمی برد چرا که ذهنم در گیر کارهای عقب افتاده ام بود.مسئله خواب و حس کاملا با هم مرتبطند ، کسانی که حس آرامی دارند راحت می خوابند.

همسفر فرحناز : آقای امین در این سی دی گفتند: اگر می خواهیم خواب شب را درست کنیم باید از بیدار شدن صبح اینکار را بکنیم . شب هر ساعتی که خوابتان گرفتبخوابید اما صبح به مرور از خوابتان کم کنید.در مورد خشخاش فرموند: خشخاش گیاهی است که وقتی صبح شیره ی آنرا بیرون بکشند و نور آفتاب به آن بخورد تیره می شود و اگر شب باشد رنگش طلایی می شود .نور خورشید و اکسیژن روی جسم ماهم تاثیر گذار است برای همین می گویند صبح زود از خواب بیدار شوید در این زمان القای افکار منفی کمتر است.جهت خوابیدن هم باید شرق به غرب باشد .

همسفر زهرا :در سی دی لنگر کشتی را بکشید خواندیم، نیروی درون تفکر، عقل وتصویر سازی ذهن است .من خودم قبل از کنگره خواب خوبی نداشتم با آمدن به کنگره یاد گرفتیم که افکار منفی و مصرف مواد سد خونی مغز را از بین می برند وآموختیم که باید برای ذهنمان در وپیکر بسازیم .کاری که کردم این بود که حسم را نسبت به مسافرم تغییر دادم و درمان خواب من و مسافرم با هم درست شد هر دو با هم به سی دی گوش دادیم و با هم صبحها به پیاده روی رفتیم .

همسفر اکرم : اگر انسان در آرامش باشد اتفاقهای اطرافش را به بدی نمی بیند و به خوبی تعبیر میکند و این موضوع تاثیر مستقیم بر خواب دارد .

همسفر مریم : انسانها روی یکدیگر تاثیر می گذارند مانند یک لژیون که در آن افراد دانش ها را به یکدیگر انتقال می دهند . انسانها توانایی پنهان کردن احساسات خود را دارند ممکن است شخصی در درونش خشم و تاریکی باشد ولی در برخورد اول نشان ندهند اما آرام آرام پرده ها کنار می رود و ماهیت شخص مشخص می شود باید از این لایه ی قهر و تاریکی رد شویم و این کار با جهان بینی و تکرار انجام پذیر است تا حسمان تصفیه شود .آقای امین در این سی دی می گویند : سفر اولیها صبح زود بعد از خوردن دارو از خانه بیرون بروند و روی دارو نخوابند چون انرژی که باید صرف بازسازی جسم شود در آن خواب صبحگاهی از بین می رود.

با تشکر از مشارکت دوستان.

دستور جلسه هفته ی آینده : دوره ی شش وادی اول

 


[ سه شنبه 4 اسفند 1394 ] [ 09:26 ق.ظ ] [ همسفر ندا کوچکی ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ


یاد الله در هر جا ،یاد خود از قطره به اقیانوس است .
در اندیشه ایم که زمان را به مهار خود در آوریم زیرا ما کتابی زنده هستیم که هر لحظه یک ورق آن با دقت و ظرافت خاصی حک می شود پس باید کاری بشود که به گذشته رجوع ننماییم. صفحه ها همه تمیز و پررنگ نوشته بشود و این همان قالبی است از بیداری نیروهای خفته ی بدن ، درخت صاف نمودار است و شکوفه های سفید نوید رهایی و پایان اسارت از آنچه نمی دانستیم.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب