تبلیغات
شکوفه های سفید

شکوفه های سفید
وب لژیون همسفر ندا کوچکی 
پیوندهای روزانه

به نام قدرت مطلق الله 


امروزیکشنبه 95/1/29 جلسه خصوصی همسفران لژیون شکوفه های سفید با حضور 17 همسفر راس ساعت 17:45 دقیقه آغاز به کار کرد.

خانم ندا اگر ما کاری که میدانیم از دستمان بر می آید ولی میگوییم نه من نمیتوانم و خودکم بینی بر می گردد به منیت. منیت وقتی ازبین می رودکه من چیزهایی راکه دارم توانایی هایی راکه دارم استعدادهایی راکه دارم ببینم وشکرگزارخداباشم هرموفقیتی راکه به دست می اورم ان رابرگردانم به خدابگویم من نکرده ام یک خالقی هست که این لطف رابه من کرده است وحالامن توانایی این کاررادارم اینجاست که می گوییم دراین موردخاص من منیت ندارم .

منیت هم زمینه ای است وهم عام است ،ممکن است من دریک زمینه خاص منیت داشته باشیم مثلادرساززدن یااشپزی کردن منیت داشته باشیم وبگویم من اشپزیم خیلی خوب است ولی منیت ممکن است درهمه زمینه ها هم دروجودم باشدهیچکس نمی تواندبگویدمن منیت ندارم چون همه ی ماکم وبیش منیت داریم ولی این که شناسایی کنیم یک قدم خیلی بزرگی است .

پس وقتی یک توانایی ازمن سرزدیک کاری کردم مثلا یک استادی کردم همه گفتند: چه استادی قشنگی کردی ؛مشارکت کردم به ،چه مشارکتی ومن راپذیرفتندوتاییدکردندان لحظه ممکن است منیت درمن جرقه بزند باید هوشیار باشم.

دیگران ناخواسته باعث می شونددرشمامنیت به وجودبیایداون لحظه خداراشکرکنیدبگوییدخدایاتوخواستی که من توانستم .

منیت خیلی سرداردکه هرسران رابزنی یک سردیگر در می آورد اگر موضوعی برای شما به وجود آمد که در گیر آن شدیدو آشفتگی برای شما به وجود آمد او نیز میشود منیت.

خانم مریم : من در اکثر جاها میبینم سلام کردن بزرگ و کوچکی ندارد ما وقتی وارد جمعی میشویم باید سلام کنیم ولی من بعضی جاها برخورد میکنم به کسانی که در سلام کردن بخیل هستن ولی من سعی میکنم در هر کجا وارد شدم در سلام کردن پیش قدم باشم چون این نیز بر میگردد به منیتُ.

با تشکر از دوستان

دستور جلسه هفته آینده : سی دی احیا


[ جمعه 3 اردیبهشت 1395 ] [ 02:22 ب.ظ ] [ اکرم آقادادی ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ


یاد الله در هر جا ،یاد خود از قطره به اقیانوس است .
در اندیشه ایم که زمان را به مهار خود در آوریم زیرا ما کتابی زنده هستیم که هر لحظه یک ورق آن با دقت و ظرافت خاصی حک می شود پس باید کاری بشود که به گذشته رجوع ننماییم. صفحه ها همه تمیز و پررنگ نوشته بشود و این همان قالبی است از بیداری نیروهای خفته ی بدن ، درخت صاف نمودار است و شکوفه های سفید نوید رهایی و پایان اسارت از آنچه نمی دانستیم.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب