تبلیغات
شکوفه های سفید

شکوفه های سفید
وب لژیون همسفر ندا کوچکی 
پیوندهای روزانه

 

به نام قدرت مطلق الله

امروز یکشنبه 94/11/4 لژیون شکوفه های سفیدباحضور 15همسفر و استادی همسفرندا بادستورجلسه ی (لنگرکشتی رابکشید ) راس ساعت 16:45 آغاز به کار نمود.


 

ابتدا همسفر ندا شرح مختصری از پیام من آب می آورم ...را ارائه دادند:

 پیام اشاره دارد به اینکه خداوند انواع نعمت ها را برای ما قرار داده است چه مادی و چه معنوی ، مادی مانند : نعمتهای دنیایی و معنوی مثل : عقل وتفکر ودانایی .من آب می آورم :من برای تو نعمت های فراوانی قرار داده ام اما تو آنقدر از این نعمت ها استفاده بکن در حد سیراب شدن . در مورد نعمت های مادی همان قناعت که در وادی پنج می خوانیم و نعمت های معنوی مثل وقتی که شروع میکنیم به آموزش دیدن و از روی کنج کاوی میخواهیم جلو برویم پیام می گوید تا آنجا که گنجایش و ظرفیتش را بوجود آورده ای پیش برو آرام آرام همه چیز را بیاد خواهی آورد.

من بلندم، به بلندای قله هایی که نتوان تسخیر نمود اما تو بر بام من، مسلح بیا، تا عظمت را ببینی.

پیام میگوید من آنقدر بلندم که راحت دست یافتنی نیستم اما تو میتوانی به درک من برسی و عظمت مرا ببینی اما برای رسیدن به این جایگاه  مسلح بیا و دانش وآگاهیت را بالا ببر.

من می رویانم آنقدرکه زمین وآسمان راشب وظلمت فراگیرد:

من خلق می کنم هم خیررا آفریدم وهم شررا ، اما توازمیان سبزه ها،نوررا بیاب : ازنعمتهایی که من خلق کردم نور و ارزشها راپیدا کن

وبربال آن بنشین و به سوی من پروازکن ، با استفاده ازارزشها و در صراط مستقیم قرار گرفتن میتوانی به سوی من رهسپار شوی و آنچه به باور نمی گنجد و به فکرت نمی رسد و دور از ذهن است ببینی .

تومی توانی همهء آنچه که هست با نیروی عقل خویش تبدیل به بهترین کنی : حتی در عمق ظلمات هم میتوان با نیروی عقل شرایط را تبدیل به بهترین کنیم و بسوی نقطه ای رهسپار شویم که آغاز نمودیم همان که در دعا ی کنگره می خوانیم خداوندا ما در پی هم روان شده ایم تا بدانیم آنچه نمدانیم از هستی و نیستی خداوندا تاریکی ها را پشت سر گذاشته ایم تا به فرمان عقل برسیم  و به مکانی برسیم که از آنجا انشعاب یافته ایم :رسیدن به آن نقطه با دانش و آگاهی و رسیدن به فرمان عقل دعوت خداوند است از ما در این پیام.   

جلسه با مشارکت همسفران پیرامون ( پیام لنگر کشتی را بکشید ) ادامه یافت:   

همسفر منیر: آقای مهندس در ابتدای سی دی فرمودند یکی از مسائل مهم مدیریت بحران است در شرایطی که سیستم بسیار نا پایدار است در کنگره مدیریت بحران اتفاق می افتد چون افراد با بحرانهای متعدد که یکی از آنها اعتیاد است وارد کنگره می شوند .وقتی انسان در بحران قرار می گیرد خودش خوب می داند که باید حرکت کند و جایگاهش را تغییر دهد ولی به علت شدت وخامت اوضاعی که در آن گرفتار است نمی تواند کوچکترین حرکتی انجام دهد ولی در اوضاع سخت باید از نیروهای درون کمک بگیریم که مهمترین آن تفکر است.برای ایجاد تغییرابتدا باید جایگاه را تغییر داد و در جهت مثبت حرکت کنیم .در زندگی هر اتفاقی که برای ما می افتد خودمان در آن بی تاثیر نیستیم.

همسفراکرم:همه انسانها دارای ویژگی های مثبت ومنفی هستند یکی از ویژگیهای انسانها که او را از سایر موجودات متمایز می کند این است که زود تحت تاثیر حرف دیگران قرار می گیرد و با چند حرف بهم میریزد و با چند کلام هم می توان او را به صلح و آرامش رساند.

همسفرفرحناز : جناب سردار نقش استاد را دارند و نگهبان نقش شاگرد را دارند در این پیام به شاگرد می گویند می دانم در شرایط مناسب نیستید و روی تعادل نیستید چون در آن زمان مهندس در حال سفر بودند. مسافران و همسفران هم در بدو ورود به کنگره در بحران هستند و راهنمایان بر سیستم لژیون مدیریت میکنند و تک تک ما روی سیستم خودمان در حال مدیریت هستیم برای رفع بحران تا با کمک قدرت درونی خودمان بتوانیم بحران را دفع کنیم . تصویر سازی ذهن بسیار کمک می کند .

همسفروجیهه:در پیام کشتی تمثیل جسم انسان و پرنده تمثیل نفس و روح می باشد گاهی انسان جهان را از روزنه مادی می نگرد و گاهی افکار و اندیشه خود را به پرواز در می آورد وگاهی با کالبد جسمی خود باعث اختراعات واکتشافات میشود و گاهی در جایی می ماند و تنها به کارهای گذشته خود می اندیشد.

همسفر نرگس:گاهی انسان کار اشتباهی انجام می دهد و می داند که کارش اشتباه است و پشیمان می شود اما در طوفان گرفتار شده و همان جا ایستاده و نمی داند چه باید بکند.اگر حرکتی انجام ندهد و جای خود را با تفکر تغییر ندهد زیربار مسائل خرد میشود با کشیدن لنگر کشتی و حرکت ، می تواند از نیروی درون قدرت بگیرد.

همسفر مریم : انسان در هنگام مواجه با مسائل دو سناریو میتواند برای خود بگوید 1.غرق در گذشته باشد و به خود بگوید من نمی توانم و هیچ حرکتی نکند 2.بگوید من می توانم حرکت کنم و از این بحران بیرون بیام اینجاست که می گوید همه چیز در درون و برون ماست .

همسفر فرخ لقا: کسی که مصرف کننده است یک سری محدودیتها برای خود به وجود آورده و از یک روزنه کوچک دنیا را می بیند اگر حرکت کند هم از تلاطم بیرون می آید و هم دیدش بازتر میشود .

همسفر سهیلا:دید ما نسبت به مسائل خیلی مهم است اگر دید مان مثبت باشد کارها به خوبی پیش می رود هر چه خداوند در وجود ما آفریده باید از آن بخوبی استفاده کنیم نباید مثل اسب عصاری دور خودمان بیهوده بچرخیم باید تغییر ایجاد کنیم و مسیر خود را انتخاب کنیم .

همسفر هاجر:وقتی مشکلات زندگی بر ما وارد میشود نباید در جا بمانیم ،باید حرکت کنیم در درون ما توانایی هایی هست که باید آنها را به کار بگیریم .باید برای عبور از گذرگاه زندگی در برابر مسائل استقامت کنیم و هیچ چیزی غیر ممکن نیست مانند درمان اعتیاد که بنظر غیر ممکن می نمود اما ممکن شد.

با تشکرازهمه عزیزان.               


        دستور جلسه هفته آینده:وادی ششم

نویسنده و تصویر گر:همسفر اکرم

 

                                                                                                                          


[ دوشنبه 5 بهمن 1394 ] [ 02:15 ب.ظ ] [ اکرم آقادادی ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ


یاد الله در هر جا ،یاد خود از قطره به اقیانوس است .
در اندیشه ایم که زمان را به مهار خود در آوریم زیرا ما کتابی زنده هستیم که هر لحظه یک ورق آن با دقت و ظرافت خاصی حک می شود پس باید کاری بشود که به گذشته رجوع ننماییم. صفحه ها همه تمیز و پررنگ نوشته بشود و این همان قالبی است از بیداری نیروهای خفته ی بدن ، درخت صاف نمودار است و شکوفه های سفید نوید رهایی و پایان اسارت از آنچه نمی دانستیم.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب