تبلیغات
شکوفه های سفید

شکوفه های سفید
وب لژیون همسفر ندا کوچکی 
پیوندهای روزانه

به نام قدرت مطلق الله

روز پنجشنبه مورخ95/3/20 جلسه خصوصی همسفران لژیون شکوفه های سفید با استادی خانم ندا و حضور همسفران راس ساعت 8 آغاز به کار نمود:

خانم ندا : روزه گرفتن یکی ازوسیله هایی است که سیستم ایکس را راه اندازی می کند و ما همسفران هم می توانیم با روزه گرفتن جبران خسارت کنیم در باز سازی جسم و روح و جهان بینی ما اثر فراوانی دارد . نماز روزانه سیستم ایکس را باز سازی می کند اما روزه سالیانه یک ماه تمرینی بسیار سالم برای باز سازی سیستم ایکس است .

خانم زهره : اول در انجام هر کاری باید هدف خود را مشخص کنیم و اگر هدف مشخص شد باید حرکت کنیم و با قدم های اولیه کم کم راه ارزشی از ضد ارزشی مشخص و نمایان می شود.

خانم وجیهه :امروز تولد یک سالگی است که من و مسافرم به کنگره آمدیم و حال خوشی دارم و روزی که به کنگره آمدم یعنی امروز خیلی گریان بودم.

خانم مریم :کسانی که می خواهند جبران خسارت کنند باید تمام سختی ها را به جان بخرند و خسارت هایی را که به جامعه وارد کردند و هم چنین محیط زیست باید حتما جبران کند یعنی مثلا در طبیعت زباله ها را سعی کنیم که جمع آوری کنیم و یا اگر در خانواده با اعمال خود به آنها ضرری وارد کرده کم کم باید آنها را جبران کنیم

خانم ند ا : جبران خسارت باید در سفراول به تدریج شروع شود و در سفر دوم هم ادامه پیدا میکند و حتما باید بین مسافر و همسفر صورت بگیرد یکی از راههای جبران خسارت نسبت به خودمان و جسممان روزه گرفتن است که در صور آشکار و پنهان تاثیر گذار است.

خانم اکرم : در مدت مصرف مسافران ما همسفران همیشه بار زندگی را به گردن می گرفتند و تمامی مسئولیت های زندگی بر عهده آنها بوده است اما وقتی که وارد کنگره می شوند کم کم از سفر اول شروع می کنند به جبران اعمالی که در گذشته انجام داده اند . مثلا در گذشته وقتی به طبیعت برای گردش می رفتند تمامی زباله های خود را به اطراف خود رها می کردند و به طبیعت ضرر می زدند اما وقتی که وارد کنگره می شویم همانطور که باید در زندگی خودمان جبران خسارت می کنیم باید مثلا از آن به بعد هم سعی کنیم خسارت به طبیعت و زندگی خودشان وارد نکنند

خانم نرگس : راجع به جبران خسارت باید بگویم که اگر ما در سفر اول و یا مسافران ما در سفر اول به خودشان فشار وارد کنند که جبران کنند گذشته ها و کم و کاستی های که در  گذشته در زندگی خود داشتند در رابطه با هر چیزی مثل زندگی خانوادگی و طبیعت و جامعه در ادامه مسیر سفر خود دچار اختلال نشوند و بعد از اتمام سفر اول ، در سفر دوم بیشتر حواسشان را صرف جبران عملکردهای اشتباه خود در گذشته بکنند و ما همسفران باید قبل از مسافران خود در صدد جبران عملکردهای اشتباه خود در گذشته باشیم مثل صرفه جویی در منابع انرژی که در این صورت می توانیم اول خودمان و بعد مسافران خودمان را در راه درستی قرار دهیم . و ما باید بدانیم مسافران ما در گذشته به دلیل بیماری اعتیاد این عملکردهای اشتباه را داشته اند

خانم سمیرا : اگر کسی خودش بخواهد و هدف خودش را مشخص کند هر چند که خیلی این راه سخت و دشوار است می تواند آن را طی کند و به هدف و خواسته خود برسد..

تهیه گزارش :همسفر نرگس

نویسنده : همسفر فرحناز

تصویر بردار: همسفر اکرم

دستور جلسه دوشنبه:سی دی گریز از حقیقت[ پنجشنبه 27 خرداد 1395 ] [ 09:47 ب.ظ ] [ همسفر فرحناز ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ


یاد الله در هر جا ،یاد خود از قطره به اقیانوس است .
در اندیشه ایم که زمان را به مهار خود در آوریم زیرا ما کتابی زنده هستیم که هر لحظه یک ورق آن با دقت و ظرافت خاصی حک می شود پس باید کاری بشود که به گذشته رجوع ننماییم. صفحه ها همه تمیز و پررنگ نوشته بشود و این همان قالبی است از بیداری نیروهای خفته ی بدن ، درخت صاف نمودار است و شکوفه های سفید نوید رهایی و پایان اسارت از آنچه نمی دانستیم.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب