تبلیغات
شکوفه های سفید

شکوفه های سفید
وب لژیون همسفر ندا کوچکی 
پیوندهای روزانه
به نام خالق عشق و هستی

این جلسه ،جلسه هشتم از دور چهارم سری کارگاههای آموزشی خصوصی،
 ویژه همسفران نمایندگی میرداماد درتاریخ95/4/14 
بااستادی همسفر اکرم، نگهبانی همسفر معصومه و دبیری همسفر زهرا راس ساعت 18 شروع به کارنمود.سخنان استاد:

درگذشته اعتیاد تنها در تریاک خلاصه می‌شد و گهگاه دیده می‌شد که برخی به شیره نیز اعتیاد داشتند. باگذشت زمان افرادی به هرویین و به همین شکل پله‌پله وارد مرحله جدیدی از اعتیاد شدیم...

از انواع مواد مخدری که امروزه از مواد نسبتاً پرمصرف است، آیس، شیشه یا کریستال است که شکل ظاهری آن شبیه به تکه‌های یخ یا خرده‌های شیشه است. این ماده در آمریکا و اروپا به نام آیس شناخته می‌شود. در زمان جنگ جهانی دوم، از این ماده به‌عنوان یک داروی مؤثر برای رفع افسردگی به سربازان که مشغول جنگ بودند و یا برای بیدار ماندن چندین شبانه‌روز و برای بالا بردن سطح انرژی به آن‌ها داده می‌شد

 

بعد از مدتی به خاطر عوارض خطرناک این ماده و اعتیاد به آن، کاربردش به‌عنوان دارو به‌تدریج کنار گذاشته شد اما سوداگران و تولیدکنندگان مواد مخدر، استفاده از این ماده را در تهیه‌ی مواد مخدر جدید در دستور کار خود قراردادند.  شیشه در مهمانی‌ها به‌عنوان یک ماده انرژی‌زا مصرف می‌شود و مصرف‌کنندگان می‌توانند ساعت‌ها بدون هیچ احساس خستگی بیدار بمانند و از انرژی‌های نهفته یا ذخیره‌شده در جسم خود به حد بالایی بهر ه برداری نماید ولی پس از مدتی شدیداً با کمبود انرژی مواجه می‌گردند که از ظاهر آن‌ها کاملاً مشخص می‌شود، متأسفانه یکی از تبلیغات غلط در مورد این ماده برای لاغری و توان مطالعه و تمرکز زیاد و به وجود آوردن شادی و انرژی زیاداست. ولی شیشه تنها یک محرک بسیار قوی است که اثرات آن شامل رفع خستگی، احساس شادابی و سرخوشی و بسیاری مواردی دیگر، در مراحل بعدی مصرف تبدیل به یک توهم‌زای بسیار شدید می‌شود و فرد مصرف‌کننده احساس می‌کند که بدون مصرف شیشه قادر به انجام هیچ فعالیتی نیست.

 

فرد فوق‌العاده بدبین می‌شود و از کاه کوه می‌سازد و تمام مدت احساس می‌کند که از سوی منبعی ناشناس کنترل می‌شود و کم‌کم به موجودی دوقطبی تبدیل می‌شود لحظه‌ای بسیار مهربان و منطقی و آرام است و آنی دیگر خشونت به معنای واقعی در او موج می‌زند.

مصرف شیشه ابزار مخصوصی دارد که به آن پایپ گفته می‌شود و شبیه یک چپق شیشه‌ای است نشئگی حاصل از این ماده تقریباً در هیچ ماده‌ی مخدر دیگری نیست عوارض مصرف این ماده بسیار خطرناک است مصرف‌کنندگان این ماده در دفعات اولیه مصرف گهگاه تا 72 ساعت نمی‌خوابد، در این مدت سطح انرژی بالا، توهم شدید، خیره شدن به یک نقطه برای چندین ساعت و رفتارهای بی‌پروا از حالات نشئگی این ماده محسوب می‌شود و پس‌ازاینکه اثر این ماده از بین رفت فرد مصرف‌کننده ممکن است دو شبانه‌روز به‌طور پیوسته  خواب باشد و پس از بیداری سردردهای شدید بی‌قراری لرزش و حرکات غیرعادی اعضای بدن از مشخصه‌های  مصرف شیشه است.

 

جناب مهندس می‌فرمایند من ماده‌ای خطرناک‌تر از شیشه ندیده‌ام که متأسفانه گهگاه دیده می‌شود در باشگاه‌های ورزشی، آرایشگاه‌ها از این ماده استفاده می‌شود و درمان شیشه بدون استفاده از یک داروی مناسب امکان‌پذیر نیست و آن داروی مناسب شربت ot است که البته باید  در قسمت جسم وهم روان و هم جهان‌بینی  همراه مصرف دارو کار شود و درمان شیشه فقط در کنگره 60 و به‌وسیله داروی اوپیوم و توسط جناب آقای مهندس دژاکام انجام‌پذیر است.


تهیه گزارش و نگارش همسفر سارا
تصاویر از همسفر اکرم

[ شنبه 19 تیر 1395 ] [ 12:41 ب.ظ ] [ همسفر ندا کوچکی ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ


یاد الله در هر جا ،یاد خود از قطره به اقیانوس است .
در اندیشه ایم که زمان را به مهار خود در آوریم زیرا ما کتابی زنده هستیم که هر لحظه یک ورق آن با دقت و ظرافت خاصی حک می شود پس باید کاری بشود که به گذشته رجوع ننماییم. صفحه ها همه تمیز و پررنگ نوشته بشود و این همان قالبی است از بیداری نیروهای خفته ی بدن ، درخت صاف نمودار است و شکوفه های سفید نوید رهایی و پایان اسارت از آنچه نمی دانستیم.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب