تبلیغات
شکوفه های سفید

شکوفه های سفید
وب لژیون همسفر ندا کوچکی 
پیوندهای روزانه

به نام قدرت مطلق الله

این جلسه در تاریخ 95/5/18با دستور جلسه قیاس و رهایی همسفر وجیهه راس ساعت 17:30برگزار شد.

همسفر وجیهه:

در دوران کودکی با منقل و وافور آشنا بودم از طریق پدر ، عمو و غیره می شنیدم که اعتیاد بلای خانمان سوز است ولی مفهومش را نمی فهمیدم . پدرم اعتیاد داشتند اما همیشه همه چیز فراهم بود و خودش هم در  کنارمان بود تا اینکه با پسر عمویم ازدواج کردم یک شب قبل از عروسی شوهرم سیگارش را در ماشین روشن کرد و من علی الرقم میل باطنی ام به خاطر مادرم و وجود فامیل سکوت کردم گذشت تا فرزند اولم چهارساله شد فرزند دومم شیرخواره بود فهمیدم که شوهرم مواد مصرف می کند چون اون روز مادرم مهمانم بود بازهم سکوت کردم . سالها بوی درست کردن شیره و تریاک را تحمل کردم . به حال خودش رهایش کردم تا اینکه بعد از فوت مادرم فهمیدم که شیشه مصرف می کند و من تصمیم گرفتم که جدا شوم اما شوهرم گفتند که من گفتم شیشه مصرف می کنم تا کمکم کنی نه این که از من جدا شوی در عرض 5 سال همه چیزمان را از جمله خانه که به مانند کاخ می ماند تا کارگاه و همه دارایمان از دست رفت و من آن زمان بود که فهمیدم بلای خانمان سوز یعنی چه؟

و همش خودم را با دیگران مقایسه می کردم و حالم همچنان بد می شد تا این که سال 93 شبی بعد از دعوای زیاد سر مواد کشیدن ایشون فردای آن روز منتظر بودم تا از ماه عسل معجزه ای پخش بشه که آرومم کنه و بهم کمک کنه برنامه ماه عسل این بود که زن به همراه همسر و دوستانش به دنبال پیدا کردن گنج به بیرون شهر می روند و بعد شوهرش را می کشند و بعد درون چاه می اندازند و همین طور خانش را با موتور داخل چاه می اندازند و خانم بعد از 8 روز زنده مانده بود من گفتم خدایا وقتی زنی را درون چاه 25 متری میبینی مرا در روی زمین نمی بینی و بعد خودم را سپردم به خدا و آرام تر شدم.

بعد از بارها و بارها ترک کردن و متادون مصرف کردن از طریق دیدن شروع خوب از تلویزیون از کنگره 60 آگاهی پیدا کردیم اما فکر می کردیم فقط در تهران این مرکز وجود دارد اما بعد از این فهمیدم اصفهان هم شعبه هایی دارد خیلی با اشتیاق آمدیم .

قیاس:

اگر کسی چندسالی هست به کنگره می آید و به رهایی نرسیده نمی توانیم مقایسه کنیم یا قضاوت کنیم درموردش شاید خدا نسبت به تحمل و صبر او داره در موردش رفتار می کنه هرکسی را بسته به ظرفیتش باهاش رفتار میشه.خودمان را بادیگران مقایسه می کنیم دوستم که دو ساعت درس خوانده چرا نمره خوب گرفته و من که ساعت ها درس خواندم نمره دلخواهی نیاورم منشا آن حسادت است و ریشه درنفس اماره دارد اگر درست تقویت نشه و آموزش نبینه مدام می خواهد قیاس کند.

اکرم:

کسانی که به سفر دوم می روند باید مواظب باشند معتادی که قیافه اش تابلو شده و انکار می کنه و نمیخواهد بپذیره غرور و منیت صور پنهانه که باعث تسخیر انسان می شود.

یا درمورد پیامبران که برای آزمایش فرستاده شدند مانند حضرت ایوب که خیلی سختی کشیدند و در آخر تسلیم شدند و یونس هم نتوانست تحمل کند و به خشم رسید و کفر گفت .

خانم هاجر:

ما بر اساس آنچه می بینیم نظر به باطن قضیه نگاه نمی کنیم و همیشه ظاهر قضیه را می بینم .

حسادت بر دو مبناست:

1-    ناخالصیها را نتوانستیم کنار بگذاریم.

2-    به آن درجه دانایی هنوز نرسیدیم و بالاتر از خودمان را نمی توانیم ببینیم

12 ماه سفر کرده بهایش را داده سختی ها را تحمل کرده و کسی از راه می رسد که این چه جوری درمان شده .

قیاس توسط نفس اماره بوجود می اید و عقل را به مرحله پرتگاه می رساند و خواسته های نامعقول نقس اماره و انرژی های منفی باعث قیاس می شود.

خانم اکرم:

قیاس باعث می شود

1-    از طرف مقابل تنفر داشته باشیم.

2-    اخداوند

3-    از خودمان نفرت پیدا کنیم

نتوانیم روی صندلی پیشرفت بنشینیم و نفس اماره قدرت را بدست می گیرد

ندا: خدمت در سفر دوم روان را درمان می کند از خدمت کردن در کنگره دریغ نکنید.


[ دوشنبه 25 مرداد 1395 ] [ 12:09 ب.ظ ] [ اکرم آقادادی ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ


یاد الله در هر جا ،یاد خود از قطره به اقیانوس است .
در اندیشه ایم که زمان را به مهار خود در آوریم زیرا ما کتابی زنده هستیم که هر لحظه یک ورق آن با دقت و ظرافت خاصی حک می شود پس باید کاری بشود که به گذشته رجوع ننماییم. صفحه ها همه تمیز و پررنگ نوشته بشود و این همان قالبی است از بیداری نیروهای خفته ی بدن ، درخت صاف نمودار است و شکوفه های سفید نوید رهایی و پایان اسارت از آنچه نمی دانستیم.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب