تبلیغات
شکوفه های سفید

شکوفه های سفید
وب لژیون همسفر ندا کوچکی 
پیوندهای روزانه

    به نام قدرت مطلق الله

روز دوشنبه 96/07/10  جلسه خصوصی همسفران لژیون شکوفه های سفید با استادی خانم ندا و حضور همسفران راس ساعت 17:45 آغاز به کار نمود.

آپلود عکس

اگر خوب فکر کنیم خواهیم دید هر آنچه در دنیای بیرون وجود دارد ، در درون ما نیز هست ، پدر ، خواهر ، همسر ، خاطرات تلخ و شیرین ، دردها و سختیها ، شکستها و پیروزیها و همه و همه درون انسان وجود دارد حال به صورت یک فکر ، اندیشه یا تصویر ذهنی و حتی ممکن است چیزی درون ما باشد اما هنوز شکفته نشده و این بذر میتواند در آینده به شکل ساختار نیرومندی خود را نمایان سازد.
 درون انسان از جهان هستی هم بزرگتر است زیرا آنقدر عظیم است که میتواند جهان هستی را در خود جای دهد، انسان بقاء دارد و چیزی دارای بقاء میباشد انسان بقاء دارد و چیزی دارای بقاء میباشد که حقیقت باشد و چیزی حقیقت است که ، بوده ، هست و خواهد بود بنابراین انسان از ازل تا ابد را میتواند در درون یا آرشیو خود جای دهد .

در درون انسان همواره دو نیرو در حال جنگ و نبرد هستند (عقل و نفس) و از بیرون تحت القائات خیر و شر قرار میگیرند و مسافر در سفر اول و دوم همواره سعی دارد تا در این جنگ پیروز گردد و دنیای درون و بیرون یعنی صور آشکار و پنهان هر دو تبدیل به یک شهر آباد گردند با فرمانبرداری و اطاعت از قوانین و فرامین خداوند تمامی وجود انسان راه خود را به سوی نیروی مافوق پیش گیرد .
اگر در جسم انسان و نحوۀ کارکرد دستگاههای حیاتی و سلولها کاوش کنیم خواهیم دید که تا چه اندازه دقیق ، بی نقص و هدفمند درحال انجام وظیفه هستند حتی بدون اینکه ما دخالتی در آن داشته باشیم گویی فرمان خود را از نیروی الهی میگیرند و توسط آن برنامه ریزی شده اند به همین دلیل است که میگوییم ذرات بوجود آورندۀ جسم ما ذراتی هستند الهی .
ما در دوران سوء مصرف مواد مخدر ، خیلی چیزها را از دست داده ایم ، مادی یا معنوی مانند ، زمان ، استعداد ، نیروی جوانی ، شخصیت ، اعتبار ، شغل ، پول ، شجاعت ، ایمان ، ... و اینک در صراط مستقیم به دنبال یافتن آنها هستیم و راه بسیار مهمی را در پیش داریم که در ادامه هر چیزی را که با سعی و تلاش بدست می آوریم دیگر مانند گذشته به راحتی از دست نخواهیم داد و قدر ، ارزش و قیمت آن را میدانیم و حافظ آنها خواهیم بود .
ما باید از ذرات کوچک نور به خوبی استفاده کنیم ، زیرا هر جرقه و روزنۀ نور از یک منبع بزرگتر منتشر میگردد که اگر ما رو به طرف نور حرکت کنیم حتماً به منبع نور خواهیم رسید مانند مسافری که در سفر اول تنها با گذراندن یک پله یا 21 روز اولین جرقه در او زده میشود و هنگامی که به دنبال همان مسیر یعنی پله های بعدی حرکت میکند پس از مدتی به روشنایی وسیع که همان رهایی میباشد خواهد رسید و اینگونه است که از ذرات جرقه میتوان به روشنایی وسیع رسید .
همۀ انسانها با یکدیگر تفاوتهایی دارند و هریک دارای ویژگیها و استعدادهای خاصی هستند که وقتی آن ویژگی را میابند ، گویی آنها فقط برای همان کار ساخته شده اند و این افراد انسانهای موفقی هستند مانند کسی که در زمینۀ موسیقی یا ورزش خاصی استعداد و توانایی زیادی دارد . هر انسانی در درونش تواناییهایی دارد که در دوران اعتیاد این تواناییها مانند قله های آتشفشان آرام و بیصدا بوده اند و اینک در سفر اول بهترین فرصت است که با بیداری الکترونهای خواب رفته و بتوانیم نیروهای دیگرمان را بیدار کرده و توان حرکت دهیم ، که اگر در راه مستقیم باشد آنگاه مانند چشمه هایی خواهند شد که به بحری مانند .

 در آخر همه دست ها ؛ در هم گره خورد و برای یکدیگر دعا کردند. 

                                          برنامه هفته آینده : سی دی ترس 
[ شنبه 15 مهر 1396 ] [ 02:55 ب.ظ ] [ همسفر مریم ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ


یاد الله در هر جا ،یاد خود از قطره به اقیانوس است .
در اندیشه ایم که زمان را به مهار خود در آوریم زیرا ما کتابی زنده هستیم که هر لحظه یک ورق آن با دقت و ظرافت خاصی حک می شود پس باید کاری بشود که به گذشته رجوع ننماییم. صفحه ها همه تمیز و پررنگ نوشته بشود و این همان قالبی است از بیداری نیروهای خفته ی بدن ، درخت صاف نمودار است و شکوفه های سفید نوید رهایی و پایان اسارت از آنچه نمی دانستیم.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب